CD “Linnulaulud” on laste muusika plaat, kus laulavad nii lasteaia- kui koolilapsed, muusika on vaheldusrikas ja selle sisse mängimisel on oma virtuoossuse ja vaimukuse andnud professionaalsed muusikud. Vaheldumisi laste häältega saab kuulata ka ehtsaid lindude hääli. Laulikus on lisaks lauludele põnevad illustratsioonid ning fotod ja jutud igast lauluks saanud linnust.


LINNULAULUD


Plaadil ja laulikus on 12 uut laulu seitsmelt erinevalt autorilt: Riine Pajusaar – Külalised aknal, Pääsuke, Pardipere pühapäev, Parve kogunemise laul Piret Laikre ja Marek Sadam – Rähn, Päevaunelind, Luiged Külliki Levin – Armas varblane Monika Pullerits – Kevad on käes Meeli Nõmme – Harakas Tiia Kaeramaa – Varesepere Tuuli Jukk – Emme linnupoju Lisaväärtusena linnuteemale kõnelevad need laulud ka loodusest, aastaaegadest, Eestist, suureks kasvamisest, targaks saamisest, perest ja kodust – nii et linnulaulud puudutavad meid laiemalt.

Laulavad Põltsamaa lasteaia MARI, Põltsamaa Ühisgümnaasiumi laululapsed, juhendajad Tuuli Jukk ja Tiia Kaeramaa:

Emma Pung (5a), Emilia Aren (5a), Loviisa Elmend (6a), Merjette Pung (6a), Gustav Vilk (6a), Eha Grünvald (6a), Eliise Ivask (6a), Laura Liisa Kill (6a), Katleen Tõnson (6a), Renata Kallasmaa (7a), Isabel Lehtla (7a), Selena Targama (7a), Mari-Liis Jukk (7a), Eliise Adeline Reinberg (7a), Karl Joosep Stroom (7a), Karl-Markus Trumm (7a), Lauri Vilde (7a), Anel Volmer (9a), Margit Miks (10a), Kristin Lints (10a), Mihkel Kuusik (10a), Karoliina Kolts (11a), Aron Rohtla (11a), Adele Maria Peters (13a).

Linnuhääled: koostöös Veljo Runneliga

Illustratsioonid: Põltsamaa Kunstikooli õpilased, juhendajad Ethel Hakkaja ja Katrin Tamm-Kuusik

Muusikud: Paul Daniel – kitarr, Tõnis Kivisild – basskitarr, Tõnu Laikre – klahvpillid, Oliver Rõõmus – löökpillid, Martin Kuusk – puhkpillid, Jordan Laikre – ksülofon

Arranžeeringud: Tõnu ja Piret Laikre, Martin Kuusk

Salvestus: Indrek Patte, Piret Laikre

Kokkumäng: Indrek Patte

Master: Koit Saarmäe