Rubriik: Laikrete perebänd

Laikrete perebänd

6-liikmeline Laikrete perebänd on täiesti tavaline Eestimaa perekond, kellele on antud and - muusika. Igaühele erinevat moodi - kes loob, kes arranžeerib, kes salvestab. Kõik laulavad ja mängivad erinevaid pille ja kokku moodustabki see terviku - LAIKRETE PEREBÄNDI.
Lood-laulud on kirjutatud nende endi poolt ja elust enesest. 

Ühest lihtsast esinemisest armsal sünnipäeval (suvi 2016) avastas pere, et nad on võimelised tegema koos muusikat ning ennast ka erinevatel pillidel bändina saatma. Nii need laulud ja esinemised teineteise järel sündima hakkasid. Tänaseks päevaks on Laikrete perebändiga kirjutatud ja salvestatud  u. 100 uut Eestikeelset laulu, ning välja antud 4 albumit: "Need me lood" (2018), duubel CD "Sind tänan" (2022) laste muusika- ning liikumisõpetuse CD "Sinine" (2022) ja CD "Oranž" (2023).

Laikrete perebändi muusikat mängivad ka mitmed Eesti raadiojaamad hea meelega. On õnnestunud ka Elmari Raadio edetabeli esikoht ära maitsta lauluga "Kuulame teineteist ära". Külla on kutsunud mitmeid kordi  televisioon ERR "Hommik Anuga", Terevisioon, lastesaated. Aga eriti suureks väljakutseks oli äsja lõppenud TV3 telekonkurss "Uus laul 2023", kus perel õnnestus saada enda lauluga "Ära uinu enne" 250-st laulust 3-s koht ning võita kohtunike peapreemia. 

Väga tähtis on ka kontserttegevus. 2016-2023 a. jooksul on bänd andnud u. 160 kontserti üle Eestimaa kaunites paikades. See on olnud pere jaoks väga suureks õnnistuseks, kuna sinna on ühendatud nii töö kui ka puhkus/reisimised, mida pere on nautinud väga.
Laikrepere soov on salvestada ja kontserte esitatada võimalikult profesionaalsel tasemel ning selle nimel tehakse regulaarselt tööd. Ja suur rõõm on see, et üha enam oskavad nende lapsed seda ka hinnata.

Juba teist aastat järjest on perekond võtnud eesmärgiks igas kuus avaldada ühe uue loo koos muusikavideoga, kus lisaks sellele, et pere jäädvustab enda laste kasvamist uute laulude sündimise ja videodes jäädvustamise teel, rõõmustab see kõik ka teisi Eestimaa inimesi, mida näitavad vaatamisnumbrid nende youtube kanalil.

Laikrepere ei pea ennast sugugi teistest tähtsamaks või erilisemaks, vaid toonitab igal kontserdil, et nad on täiesti tavaline perekond enda igapäevaste rõõmude ja muredega, julgustades sellega ka kõiki teisi peresid. Tähtis on leida alati siduv lüli, olgu selleks siis kas muusika, sport või misiganes muu tegevus...

JORDAN 20a – löökpillid, laul
ANDRE 18a – klahvpillid, laul (vahel bass, ukulele, kitarr)
RAEL 13a – laul, flööt, ukulele
NORA 8a - laul, kellamäng
RAFAEL 5a, ESTER 4a,  – tulevased tegijad
PIRET – kitarr, laul (vahel bass, klahvpillid)
TÕNU – bass, laul (vahel kitarr, klahvpillid)

Tutvu meie tegemistega

Tellimisankeet


Kvaliteetsed noodistused

…EESTI AUTORITE LOOMINGUST