Rubriik: Laikrete perebänd

Laikrete perebänd

On täiesti tavaline Eestimaa perekond, kellele on antud and - muusika. Igaühele erinevat moodi - kes loob, kes arranžeerib, kes salvestab, kes mängib erinevaid pille, kes laulab jne ...mis ongi hea, sest kokku moodustab see terviku - LAIKRETE PEREBÄNDI.

Ühest lihtsast esinemisest armsal sünnipäeval (suvi 2016) avastas pere, et nad on võimelised tegema koos muusikat ning ennast ka erinevatel pillidel bändina saatma. Nii need laulud ja esinemised teineteise järel sündima hakkasid. Tänaseks päevaks on Laikrete perebändiga kirjutatud ja salvestatud u. 70 uut Eestikeelset laulu, mille noote tellitakse ja laule esitatakse üle Eestimaa nii laste kui ka täiskasvanute poolt. 

Laikrete perebändi muusikat mängivad ka mitmed Eesti raadiojaamad hea meelega. On õnnestunud ka Elmari Raadio edetabeli esikoht ära maitsta lauluga "Kuulame teineteist ära". Külla on kutsunud mitmeid kordi  televisioon ERR "Hommik Anuga", Terevisioon, lastesaated ning TV3.

Väga tähtis on ka kontserttegevus. 2016-2022 a. jooksul on tulnud bändile u 110 kontsertkutset üle Eestimaa erinavatesse armsatesse paikadesse. See on olnud pere jaoks väga suureks õnnistuseks, kuna sinna on ühendatud nii töö kui ka puhkus/reisimised, mida pere on nautinud  väga.  
Laikrepere soov on salvestada ja kontserte esitatada võimalikult proffesionaalsel tasemel ning selle nimel tehakse regulaarselt tööd. Ja suur rõõm on see, et üha enam oskavad nende lapsed seda ka hinnata.

Juba teist aastat järjest on perekond võtnud eesmärgiks igas kuus avaldada ühe uue loo koos muusikavideoga, kus lisaks sellele, et pere jäädvustab enda laste kasvamist uute laulude sündimise ja videodes jäädvustamise teel, rõõmustab see kõik ka teisi Eestimaa inimesi, mida näitavad vaatamisnumbrid nende youtube kanalil.

Laikrepere ei pea ennast sugugi teistest tähtsamaks või erilisemaks vaid toonitab igal kontserdil, et nad on täiesti tavaline perekond enda igapäevaste rõõmude ja muredega julgustades sellega ka kõiki teisi peresid. Tähtis on leida alati perekonda siduv lüli, olgu selleks siis kas muusika, sport või misiganes muu tegevus...

JORDAN 18a – löökpillid, laul
ANDRE 16a – klahvpillid, laul (vahel bass, ukulele, kitarr)
RAEL 11a – laul, flööt, ukulele
NORA 6a - laul
RAFAEL 4a, ESTER 2a,  – tulevased tegijad
PIRET – kitarr, laul (vahel bass, klahvpillid)
TÕNU – bass, laul (vahel kitarr, klahvpillid)

Tellimisankeet


Kvaliteetsed noodistused

…EESTI AUTORITE LOOMINGUST