See pole tavaline CD-plaat!
  • 14 valitud lugu emale
  • 24-lk broshüür laulutekstide ja Fred Jüssi loodusfotodega
  • Unikaalne plaadiümbris. Hea võimalus lisada plaadiümbrise esikaanel olevasse raami pilt isiklikust kogust. Näidisel väike Fred Jüssi oma emaga

EMA, MU KALLIS…


Helilooja Alo Mattiiseni ema Helmi Mattiisen:

Siit õhkub suurt hingelist soojust. Selle kaunitest meloodiatest tulvil plaadi võiks kinkida iga muusikaarmastaja oma lähedasele.

Laulja ja pedagoog Kare Kauksi ema Laine Kauks:

Arvan, et selle kogumikuga öeldakse emadele sõnu, mis seni veel ütlemata.

Kogumiku “Ema, mu kallis…” väljaandjad Tõnu ja Piret Laikre:

Tahtsime luua ilu ning seda ei saa teha kiirustades. Nii kuluski kogumiku lõplikuks valmimiseks terve aasta. Muusikalise ja kujundusliku poole ettevalmistustööga oli suuremal või vähemal määral seotud ligi 100 inimest, kaasa aitasid nii noored talendid kui ka juba tuntud tegijad.

Kaari Sillamaa:

CD “Ema mu kallis…” – emotsionaalne bukett professionaalselt ja kaunilt kirjutatud ning esitatud lauludest, mis meie materialiseeruvas maailmas aitavad hoida hingesoojust, mõtete selgust ja tunnete sügavust.


Solistid: Henri Käärik, Evelin Tuur, Helgi Kahar, Piret ja Tõnu Laikre, Jüri Liiva, Marvi Vallaste, Raimondo Laikre Taustvokaal: Piret Laikre, Raimondo Laikre, Teve Laikre, Tanel Liiberg, Jüri Liiva, Indrek Palu, Kristi Peek, Liina Saar, Lea Salumäe, Marvi Vallaste, Luisa Värk Kitarr: Andre Maaker, Erki Pärnoja Bass: Taavo Remmel Trummid: Tanel Ruben Flööt: Neeme Punder, Maria Krjukova Saksofon: Sander Udikas Harf: Liis Jürgens Tšello: Helen Kõrvel, Andreas Lend Viiul: Indrek Palu Klahvpillid: Tõnu Laikre Salvestus ja mix: Tõnu Kallaste, Kalle Kivistik (Viljandi Kultuuriakadeemia stuudio), Piret ja Tõnu Laikre (EMA stuudio), Indrek Patte, Elmu Värk (Studio Matrix OÜ) Tehnikud: Vootele Aer, Siim Mäesalu (EMA stuudio) Master: Enno Mäemets, Tõnu Kallaste, Koit Saarmäe