Saaja: Piret Laikre
LHV Pank: EE807700771002902419
Selgitus: PEREAUTO
(võimalus toetada 2. juuni – 11. juuli 2021)

Tere. Oleme Laikrete perebänd!
Oleme tegutsenud viimased 4 aastat. Tallinnast kaugemale kontserte andma sõita ei ole meie pereansamblil kuigi lihtne.
Kuna meid on peres kokku 8, siis 7-kohaline Chrysler jäi peale pisikese Estri sündi meile väikeseks. Nii sõitsimegi välja kontsertidele kahe autoga – selle 23 aastase Volkswageni ja Chrysleriga. Aga me ei kurtnud, kõik sõidud said sõidetud ja olime tänulikud sellise lahenduse eest.
Aga rohkem meil sellist võimalust koos perega sõita pole, sest ühel öösel Tallinna ringteel hüppas noor põder meie auto ette ja kokkupõrge oli vältimatu. Oleme Jumalale tänulikud, et jäime ise koos pillidega terveks. Oleks võinud minna palju hullemini. Aga auto… selle parandus läheks maksma rohkem kui asi ise väärt.
On olemas kindlasti palju suuremaid muresid kui meil. Kui saate, siis toetage ka neid!
Kui kellelegi läheb korda just meie olukord ja kui keegi soovib südamest toetada just meie perebändi tegevust – siis meil oleks just praegu abi vaja. Vajame hädasti uut sõidukit. Seetõttu avame (40 päevaks) arveldusarve numbri, kuhu teil kõigil on võimalus anda oma panus.
Toetada võivad kõik, kes soovivad meid südamest aidata.
Lubame kajastada igapäevaselt laekumiste seisu. See on nagu meie oma HOOANDJA projekt. Päris hooandjasse me kahjuks ei sobitu, sellepärast teeme seda omal viisil.
Pärast 40 päeva möödumist anname kindlasti tagasisidet ja siis saame otsustada, kas ja millist perebussi saame endale lubada!
Aitäh! Koos on meil rohkem lootust!